enova365

system enova
Tradiss > enova365

System enova365

System enova365 to idealne narzędzie klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem każdej wielkości, które elastycznie dostosowuje się do Twojego biznesu.
Wybierając wdrożenie systemu enova365, otrzymujesz  nowoczesne rozwiązanie zgodne z aktualnymi przepisami księgowymi, kadrowymi oraz gospodarczymi. System enova365 dostępny jest w trzech modelach zakupu:
  • licencja na własność,
  • wynajęcie oprogramowania w modelu abonamentowym, z opcją korzystania z wybranych obszarów,
  • wynajem licencji wraz z infrastrukturą w chmurze w formie usługi SaaS.
Interfejs enova365 występuje w dwóch wersjach:
  • standardowej, umożliwiającej pracę z komputera stacjonarnego (interfejs desktopowy oparty o klasyczne okienka Windows),
  • multi, która umożliwia mobilny dostęp z każdego rodzaju urządzenia – komputera, laptopa, tabletu czy smartfona.
Dzięki dedykowanym interfejsom, enova365 oferuje pełnię funkcjonalności, niezależnie od używanego urządzenia i lokalizacji.
Wybierając tylko te funkcjonalności, które są w danym momencie potrzebne, minimalizujesz koszty. Elastyczna, modułowa budowa systemu enova365 pozwala łatwo dostosować go do potrzeb rozwoju Twojej firmy, umożliwiając tworzenie własnych procesów wspierających każdy obszar działalności.
enova365 gwarantuje wsparcie w obszarach: Kadr, Płac i HR, Finansów i Księgowości, Procesów, Handlu i Magazynu, Business Intelligence, Sprzedaży i CRM, Projektów i Usług, Produkcji oraz Nieruchomości.
System enova365 jest dostępny w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz ukraińskiej.


Umów się na bezpłatną prezentację

dots